قلاب تیرگی زیر چشم اضافی در بدن درمان چشم

قلاب: تیرگی زیر چشم اضافی در بدن درمان چشم استفاده خورشید ضدآفتاب تغذیه درمانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۸ بازیکنم را برابر پرسپولیس در اختیار ندارم/ دچار چندگانگی در داوری هستیم ، دایی

سرمربی سایپا گفت: جهت پیروزی به بازی پرسپولیس می‌رویم و ان‌شاءالله هرکس بهتر بازی کرد برنده شود. 

۸ بازیکنم را برابر پرسپولیس در اختیار ندارم/ دچار چندگانگی در داوری هستیم ، دایی

دایی: ۸ بازیکنم را برابر پرسپولیس در اختیار ندارم/ دچار چندگانگی در داوری هستیم

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی سایپا گفت: جهت پیروزی به بازی پرسپولیس می رویم و ان شاءالله هرکس بهتر بازی کرد برنده شود.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس گفت: ما فردا یکی از حساس ترین و سخت ترین بازی های مان را باید انجام دهیم. پرسپولیس نشان داده تیم بزرگی است و امسال هم جز یکی دو بازی نتیجه های خوبی گرفته هست. ما هم تمرینات خوبی داشته ایم. چند محروم و مصدوم هم داریم و مجبور شدیم که با تعداد محدودی کار کنیم. ۸ بازیکن خود را فردا نداریم ولی مطمئن باشید جهت پیروزی می رویم و ان شاءالله حق به حق دار برسد و هرکس بهتر بازی کرد برنده شود و پرسشها بیرون بر نتیجه اثر نگذارد.

۸ بازیکنم را برابر پرسپولیس در اختیار ندارم/ دچار چندگانگی در داوری هستیم ، دایی

او راجع به داوری داربی گفت: من بازی را دیدم. کارت باید اول به کامیابی نیا داده می شد. کامیابی نیا آخرهای بازی باید اخراج می شد. و طبیعتا نباید فردا جلوی ما بازی می کرد. یک تصمیم داوری باعث شد تا او برابر ما بازی کند. بعد از آن یک صحنه بود که مجید حسینی در هجده قدم روی پای امیری تکل رفت و هم بازیکن پرسپولیس را زد و هم توپ را زد. من ماندم که آیا راجع به این صحنه ها کمیته داوران، آقایانی که دوست ندارم اسم ارزش را ببرم و راجع به همه چیز حرف می زند، صحبتی نکرد.

فقط جهت ما ماده قانونی می آورند؟ این صحنه که بدتر از بازیکن من روی بازیکن پارس جنوبی بود. در این جا راحت پای امیری را زدند و نه پنالتی گرفتند نه بعدا صحبت کردند. ما متاسفانه دچار چندگانگی در داوری هستیم. باید از یک قانون استفاده کنیم و جهت همه آن را استفاده کنیم. نمی شود جهت تیم های بدون طرفدار هرچه دل مان را بخواهد انجام دهیم. شما بگوید آیا اعتراض نکنم؟ آن صحنه پنالتی نبود ولی همان را به ضرر ما پنالتی گرفتند.

سرمربی سایپا گفت: جهت پیروزی به بازی پرسپولیس می‌رویم و ان‌شاءالله هرکس بهتر بازی کرد برنده شود. 

سرمربی سایپا راجع به اوضاع ترابی گفت: ترابی جزو مصدومان ماست که به بازی نمی رسد. او به هتل هم نمی آید. امید خالدی را هم نداریم. دو بازیکن جوان مان هم که جام جهانی نوجوانان بودند، آن ها هم به تیم ملی جوانان می روند. ما سه تا از مربیان مان را دیروز بازی دادیم تا تمرین کنیم.

او راجع به بحث حضور رحمتی در سایپا گفت: ما در دروازه مان اصلا و ابدا عوض کردن نخواهیم داشت. این حرف را از شما می شنویم. هر سه گلر ما خوب تمرین می کنند. ما احتیاجی به بازیکنی نداریم.

دایی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان برابر استقلال و پرسپولیس که تیم های سابق ارزش بوده اند، خوب بازی نمی کنند؟ گفت: اصلا چنین چیزی نیست.

۸ بازیکنم را برابر پرسپولیس در اختیار ندارم/ دچار چندگانگی در داوری هستیم ، دایی

واژه های کلیدی: بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz