قلاب تیرگی زیر چشم اضافی در بدن درمان چشم

قلاب: تیرگی زیر چشم اضافی در بدن درمان چشم استفاده خورشید ضدآفتاب تغذیه درمانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی امروز صبح دادگاه فرد خاطی در جنایت غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با فوریت انجام

لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان از سال 83 در منزل ملت است و چند مجلس و دولت را پشت سر گذاشته است ولی هنوز به قانون تبدیل نشده است. 

امروز صبح دادگاه فرد خاطی در جنایت غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با فوریت انجام

دستیار روحانی: امروز صبح دادگاه فرد خاطی در جنایت غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با فوریت انجام شده/ لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان از سال 83 در منزل ملت است ولی هنوز به قانون تبدیل نشده

عبارات مهم : ایران

لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان از سال 83 در منزل ملت است و چند مجلس و دولت را پشت سر گذاشته است ولی هنوز به قانون تبدیل نشده هست.

شهیندخت مولاوردی ضمن اعلام این خبر که امروز صبح ساعت 8 دادگاه فرد خاطی در جنایت غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با فوریت انجام شده است هست، گفت: امیدواریم دستور مقام معظم رهبری در مورد جنایت غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران بتواند در بازدارندگی از اینگونه اعمال مؤثر باشد.

شهیندخت مولاوردی دستیار خاص مدیر جمهور در امور حقوق شهروندی در گفت وگو با فارس، در مورد دستور رهبر انقلاب به مدیر قوه قضائیه در مورد جنایت مدرسه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: دستور رهبری نشان می دهد که عنوان نیازمند توجه خاص بوده هست. با روند رو به رشد این گونه جرائم امیدواریم این دستور مقام معظم رهبری بتواند در بازدارندگی از اینگونه اعمال مؤثر باشد.

امروز صبح دادگاه فرد خاطی در جنایت غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با فوریت انجام

وی خاطرنشان کرد: خود آموزش و پرورش پیگیر این مسئله است و ظاهرا امروز ساعت 8 صبح دادگاه این عنوان با فوریت انجام شده است است.

مولاوردی در مورد لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان نیز تاکید کرد: لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان از سال 83 در منزل ملت است و چند مجلس و دولت را پشت سر گذاشته است ولی هنوز به قانون تبدیل نشده هست. قوانین فعلی بازدارندگی مورد نیاز را ندارد و تنها قانون تازه همین لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان است که با توجه به محتوا و مجموعه تدابیری که در آن صورت گرفته امیدواریم مجلس هر چه سریعتر آن را تصویب کند لیکن روز به روز این قانون اهمیت خود را زیاد نشان می دهد.

لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان از سال 83 در منزل ملت است و چند مجلس و دولت را پشت سر گذاشته است ولی هنوز به قانون تبدیل نشده است. 

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | قانون | کودکان | نوجوانان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz