قلاب تیرگی زیر چشم اضافی در بدن درمان چشم

قلاب: تیرگی زیر چشم اضافی در بدن درمان چشم استفاده خورشید ضدآفتاب تغذیه درمانی

گت بلاگز اخبار حوادث قتل پسر جوان در مغازه بستنی‌فروشی

پسر جوان با ضربات متعدد چاقو در تراس یک مغازه بستنی فروشی در تهرانپارس به قتل رسید. 

قتل پسر جوان در مغازه بستنی فروشی

عبارات مهم : بستنی

پسر جوان با ضربات متعدد چاقو در تراس یک مغازه بستنی فروشی در تهرانپارس به قتل رسید.

به گزارش تسنیم، ساعت 10:20 صبح روز گذشته مأموران کلانتری 126 تهرانپارس در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند پسر بیست و یک ساله ای به نام میلاد در قسمت تِراس یک مغازه بستنی فروشی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر بازپرس خاص قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم حاضر شده است و مشغول تحقیقات راجع به این پرونده شدند.

قتل پسر جوان در مغازه بستنی‌فروشی

کارآگاهان در بررسی های اولیه سراغ صاحب مغازه رفتند که وی در اظهاراتش به مأموران گفت: میلاد از مدتی قبل در مغازه من شروع به کار کرد و از آنجایی که جای خواب نداشت، شبها در مغازه من می خوابید، شب گذشته من و دیگر شاگرد مغازه از مغازه خارج شده است و به میلاد گفتم که در ورودی مغازه را حتماً قفل کند.

وی افزود: صبحگاه امروز شاگرد دیگرم سریعتر از من به مغازه آمد و به گمان اینکه میلاد خواب است سراغ وی نرفت تا اینکه من به مغازه آمدم و زمانیکه سراغ میلاد رفتم تا او را از خواب بیدار کنم با جسد غرق در خون وی مواجه شدم.

پسر جوان با ضربات متعدد چاقو در تراس یک مغازه بستنی فروشی در تهرانپارس به قتل رسید. 

در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که هیچ سرقتی از مغازه اتفاق نیفتاده است و در نهایت جسد مقتول جهت بررسی زیاد به پزشکی قانونی انتقال یافته شد و تحقیقات راجع به شناسایی و بازداشت متهم یا متهمان این پرونده ادامه دارد.

واژه های کلیدی: بستنی | پزشکی | پرونده | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz