قلاب تیرگی زیر چشم اضافی در بدن درمان چشم

قلاب: تیرگی زیر چشم اضافی در بدن درمان چشم استفاده خورشید ضدآفتاب تغذیه درمانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی سیر صعودی بارش باران در کشور

بارش‌های خوب در روزهای نهایی هفته گذشته باعث شد که ارتفاع کل ریزش‌های هوا در دو هفته نخست امسال یعنی از اول مهر تا ۱۵ مهر امسال به ۷.۲ میلیمتر برسد که ۵ میلی‌مت

سیر صعودی بارش باران در کشور

سیر صعودی بارش باران در کشور

عبارات مهم : دریای خزر

بارش های خوب در روزهای نهایی هفته گذشته باعث شد که ارتفاع کل ریزش های هوا در دو هفته نخست امسال یعنی از اول مهر تا ۱۵ مهر امسال به ۷.۲ میلیمتر برسد که ۵ میلی متر از این بارش ها در دو روز اتفاق افتاد.

به گزارش ایسنا، این مقدار بارندگی نسبت به میانگین دوره های مشابه درازمدت (۲.۷ میلیمتر) ۱۶۶.۷ درصد زیاد کردن و نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته ( ۲.۱ میلیمتر) ۲۴۲.۹ درصد زیاد کردن نشان می دهد.

حجم بارش کشور از اول مهر تا آخر ۱۵ مهرماه جاری معادل ۱۱ میلیارد و ۸۶۶ میلیون مترمکعب بوده است.

همچنین حوضه آبریز مهم دریای خزر شاهد بیشترین میزان بارش ها ۵۵.۲ میلیمتر بوده و بعد از آن حوضه آبریز مهم دریاچه ارومیه شاهد ۷.۸ و حوضه های آبریز مهم فلات مرکزی و قره قوم هر یک شاهد ۱.۸ میلیمتر بارندگی بوده اند.

بیشترین بارش ها مربوط به ایستگاه رامسر- صفارود در استان مازندران به میزان ۵۰۵ میلیمتر بوده هست، علاوه بر این از ابتدای مهرماه تا ۱۵ مهرماه سال آبی جاری حوضه آبریز خزر در مجموع از ۵۵.۲ میلیمتر بارش برخوردار بوده که این میزان بارش در مقایسه با مدت مشابه سال آبی گذشته ۱۶ میلیمتر، ۲۴۵ درصد و در مقایسه با میانگین دراز مدت ۱۶.۲ میلیمتر، ۲۴۰.۷ درصد زیاد کردن را نشان می دهد.

میزان بارش در حوضه های آبریز مهم خلیج فارس و دریای عمان و مرزی شرق صفر اعلام شده است است.

سیر صعودی بارش باران در کشور

واژه های کلیدی: دریای خزر | میزان بارش ها | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz